Stiklinės terasos jūsų namams

stiklines terasos
stiklines terasos

Stiklinės terasos suteikia jūsų namams modernų dizainą, pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms, todėl jas galima naudoti ištisus metus.

Įstiklintos terasos padeda išlaikyti švarą ir sumažinti šildymo išlaidas. Stiklo terasos užtikrina patogų naudojimą, nes stumdomos stiklo sistemos įrengiamos taip, kad užimtų minimaliai vietos ir leistų maksimaliai išnaudoti interjerą. Terasų durys sumontuojamos taip, kad būtų patogu naudotis ir vaikams, o esant reikalui būtų saugiai užrakinamos.

Stiklinę terasą galima nesunkiai priderinti prie namo išorinio fasado. Esant individualiam poreikiui gali būti panaudojamas įvairių atspalvių stiklas.

Stiklinių terasų privalumai

Mažesnės šildymo išlaidos

Įstiklintos terasos padeda sutaupyti šildymo sąnaudas, kadangi tai sumažina oro pralaidumą bei gerina namo energinį efektyvumą.

Patogus naudojimas

Stiklo terasose naudojamos stumdomos stiklo sistemos leidžia maksimaliai išnaudoti interjerą, bei išgauti daugiau naudojamo namo ploto.

Ilgesnis terasų naudojimas

Įstiklindami namo terasą, galėsite naudotis šiuo namo plotu dažniau ir ilgiau. Sumažėjęs oro pralaidumas, suteiks jums galimybę būti šioje patalpoje tiek vėjuotą vasaros vakarą, tiek žvarbią žiemos dieną.

Erdvumas bei patrauklumas

Mūsų stiklo terasos sukuria šiam plotui didesnį erdvumo jausmą, bei suteikia jūsų namui šiuolaikišką bei estetišką įvaizdį.

Garso izoliacija

Įstiklintos terasos jums leis mėgautis lauko vaizdais be papildomų trikdžių, nes stiklo sistemos taip pat sumažina garso pralaidumą.

stiklines terasos
stiklines terasos
stiklo terasos
stiklo terasos
terasu stiklinimas
terasu stiklinimas
terasu stiklinimas
terasu stiklinimas
stiklo terasos
stiklo terasos
stiklines terasos
stiklines terasos

„Siteks“ siūlomi terasų stiklinimo tipai

berėmis terasų stiklinimas

Berėmis terasų stiklinimas

Berėmis stiklo terasų produktas yra identiškas balkonų stiklinimo sistemai ir yra sudarytas iš apatinio ir viršutinio profilių bei tarp jų įtaisytų stiklo plokščių su horizontaliais ratukais. Horizontalioje padėtyje įtaisyti ratukai ir profilių konstrukcija leidžia perstumti stiklo plokštes. Kraštinė stiklo plokštė atsidaro 90o kampu į vidų, už jos esanti plokštė pasislenka į jos vietą ir taip pat atsidaro. Galiausiai visas stiklo plokštes galima sustumti tarsi knygos lapus prie sienos ir visa berėmė stiklo terasa vėl bus visiškai atvira.

Aprašytas atidarymo mechanizmas leidžia atidaryti visą angą, kombinuoti vėdinimo režimus ir patogiai valyti stiklus. Ši sistema yra sudaryta iš 50–70 centimetrų pločio stiklo plokščių, jų aukštis priklauso nuo terasos stiklinamos angos aukščio. Berėmiam terasų stiklinimui yra naudojamos 8 mm šlifuotais kraštais grūdinto stiklo plokštės, kurios sudužusios subyra į granules. Tai saugu, nėra pavojaus susižeisti. Galima pasirinkti skaidrų arba tonuotą stiklą.

Tokią berėmę terasos stiklų sistemą galima naudoti tiesių, kampuotų, o taip pat ir su išlenkimais terasų stiklinimui. Šios sistemos privalumas – net ir esant kampuotos formos terasai, kampai nemaišo stiklo plokščių sustūmimui. Kadangi ši sistema yra be vertikalių profilių, ji beveik nepakeičia pastato fasado. Šios konstrukcijos pagrindiniai privalumai – graži išvaizda ir šviesą užstojančių rėmų atsisakymas. Minėtoje sistemoje yra naudojamas viengubas stiklas, todėl ji yra laikoma „šalta“ sistema, tačiau nežiūrint į tai, visais metų laikais terasoje bus šilta ir jauku.

Norint šios sistemos apatinį profilį galima įtaisyti į grindis, žemiau jų lygio taip, kad jis neišsikištų virš grindų.

terasų stiklinimas su rėmais

Terasų stiklinimas su rėmais

Sustumiamų stiklo sienelių sistema terasoms yra sudaryta iš aliuminio profilių ir tarp jų įtaisytų stiklo plokščių. Moduliai sklandžiai juda guoliniais, priežiūros nereikalaujančiais ir nailono danga dengtais ratukais, įtaisytais tarp viršutinių ir apatinių 2 arba 4 eilių bėgelių. Moduliai vienas su kitu yra sujungti specialiu fiksatoriumi su šepetėliniu tarpikliu. Toks ypatingas tarpiklis slopina triukšmą ir apsaugo nuo dulkių bei vandens. Fiksatorius atlieka ir apsauginę funkciją, todėl modulių negalima iškelti.

Bėgeliuose yra įtaisyta vandens nutekėjimo sistema. Sistemoje mechaniškai nusidėvinčių dalių beveik nėra. Profilių paviršius yra gaminamas iš anoduoto aliuminio, kurį galima nudažyti milteliais dažais, o norimą spalvą pasirinkti iš RAL katalogo arba dekoruoti medienos imitacija. Galima pasirinkti grūdintą arba laminuotą skaidrų stiklą, matinį stiklą arba įvairių spalvų tonuotą stiklą. Galima naudoti 4 ir 6 mm storio viengubą stiklą arba 3+3 laminuotą stiklą. Galima pasirinkti ir modulių atidarymo kryptį – keturis į vieną pusę atidaromus modulius arba, jeigu modulių yra daugiau, – atidaromus į abi puses.

Kiek kainuoja stiklinės terasos?

Užpildžius trumpą užklausą, mūsų specialistai gali pateikti preliminarią terasų stiklinimo kainą iš jūsų pateiktų detalių, tokių kaip objekto aprašymas, matmenys, bei nuotraukos. Jei mūsų pasiūlymas jus tenkins, mūsų profesionalūs meistrai atvyks pas jus atlikti terasos matavimų, nustatys tikslią kainą bei suderins jūsų tarasos stiklinimo projekto reikalavimus.

Turėkite omenyje, kad kiekvienas terasa bei jai reikalingi sprendimai skiriasi. Stiklo terasų projekto kaina priklauso nuo stiklo tipo, matmenų, namo tipo, naudojamų medžiagų pasirinkimo bei individualių kliento pageidavimų.

Rekomenduojame užpildyti trumpą neįpareigojančią užklausos formą bei sužinoti preliminarią terasos įstiklinimo kainą tiesiai iš mūsų specialistų. Užpildžius formą, su jumis susisieks mūsų profesionalus atstovas, bei atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos
stiklines terasos

Kodėl verta rinktis „Siteks“ Jūsų terasų stiklinimui?

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – profesionalumas ir patikimumas. Per daugiau nei 18 veiklos metų įgijome patirties, leidžiančios priimti inovatyvius projektinius sprendimus. Mūsų specialistai nuolatos seka naujausiomis statybų srities tendencijomis ir pritaiko jas Lietuvoje. Todėl savo klientams siūlome ne tik modernią produkciją, bet ir profesionalias aptarnavimo paslaugas: individualius projektinius sprendimus, kokybišką produkto montavimą, lankstų darbų organizavimą.

Siteks garantijos

Sukaupę ilgametę patirtį stiklinimo veikloje galime užtikrinti ne tik siūlomų produktų, bet ir atliekamų darbų kokybę. Berėmėse stiklinimo konstrukcijose naudojamas saugus grūdintas stiklas. Aliuminio detalės, kuriomis tvirtinama stiklinimo sistema, sertifikuotos ir atitinkančios ES nustatytus techninius standartus. Montavimo darbams taikoma 5 metų garantija.

Ką sako mūsų klientai?

Siteks balkonu ir terasu tureklai - atsiliepimai
Siteks balkonu ir terasu tureklai - atsiliepimai
Siteks balkonu ir terasu tureklai - atsiliepimai
lt_LTLT