Modernios stiklo pertvaros biurams ir namams

stiklo pertvaros biurams ir namams
stiklo pertvaros biurams ir namams

UAB „SITEKS“ pristatoma unikali stiklo sienos sistema GSW yra šiuolaikinių technologijų, estetikos ir originalių architektūrinių sprendimų derinys. Stiklu atskirtos erdvės suteikia solidumo ir lengvumo, leidžia originaliai pakeisti patalpų išplanavimą. Stiklas optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo.

Visos GSW sistemos pažymėtos CE ženklu remiantis ETA Europos techniniu įvertinimu išduotu ITB Pastatų tyrinėjimo instituto atliktais saugumo ir garso pralaidumo bandymais.

Mūsų siūlomos stiklo pertvaros namams bei biurams – puikus pasirinkimas ieškantiems modernaus sprendimo, pasižyminčio tvirtumu bei puikia garso izoliacija.

Stiklo pertvarų privalumai

Erdvės planavimas

Stiklu atskirtos erdvės leidžia originaliai pakeisti patalpų išplanavimą. Stiklas puikiai praleidžia šviesą, optiškai padidina erdvę, naikina ribas, nesuardo aplinkos vientisumo.

Patvarumas ir saugumas

Stiklo pertvarų sienelės pasižymi tvirtumu bei ilaamžiškumu. Stiklinių pertvarų patvarumas išgaunamas kombinuojant įvairius grūdinto stiklo tipus ir tvirtinimo elementus.

Garso izoliacija

Esant triukšmo slopinimo poreikiams, įrengiamos laminuoto stiklo pertvaros stiklai su garsą izoliuojančią plėvele, padedančia pasiekti puikias triukšmo varžos charakteristikas. Garso izoliacija gali siekti 50dB ar daugiau.

Daugiau nei 18 metų patirtis

Mūsų patyrusi komanda turi sukaupusi daugiau nei 18 metų patirties stiklo pertvarų gamybos bei montavimo darbuose, todėl galime užtikrinti aukščiausią darbų kokybę.

stiklo pertvaros
stiklo pertvaros
stiklo pertvaros biurams
stiklo pertvaros namams
stiklo pertvaros verslui
stiklo pertvaros namams
stiklo pertvaros
stiklo pertvaros
stiklo pertvaros biurams
stiklo pertvaros namams
stiklo pertvaros verslui
stiklo pertvaros namams

Siūlome stiklo pertvaras biurams ir namams

Stiklo pertvaros biurams

Stiklo pertvaros

Stiklo pertvaros biuruose, atlikdamos pagrindinę savo funkciją, – optimaliai atskirdamos darbo erdves – kartu yra ir svarbi interjero dalis. Stiklas suteikia lengvumo ir šiuolaikiškumo įspūdį, yra lengvai derinamas su kitomis interjero detalėmis, todėl leidžia išlaikyti patalpos vientisumą.

Pertvaros namams ir kambariams

Stiklo pertvaros

Pasižymėdamos puikiais techniniais parametrais, stiklo ir aliuminio-stiklo pertvarų sistemos leidžia užtikrinti funkcionalumą atskiriant patalpas taupant erdvę bei įgyvendinti originalius architektūrinius sumanymus. Interjerui savitumo suteikia su lengvai derinamos skirtingo medžiagiškumo durys.

Siūlome platų stiklo sienelių pasirinkimą

beremes stiklo konstrukcijos

Berėmės stiklo pertvaros

Ieškantiems šiuolaikiško erdvių planavimo sprendimo biurui ar namams, siūlome stiklo pertvaras naudojant berėmias stiklo konstrukcijas. Šios stiklo sienelės puikiai derės jūsų ofise ar modernios statybos namuose ir suteiks erdvumo bei lengvumo jausmą.

akustines pertvaros

Akustinės stiklo pertvaros

Jei vienas iš jūsų tikslų planuojant darbo ar namų erdvę yra garso pralaidumo sumažinimas, rekomenduojame akustines stiklo pertvaras. Šios garsą izoliuojančia plėvele dengtos pertvaros yra puikus sprendimas susitikimų kambariams, ar norint atskirti darbo erdvę namuose.

tonuotas stiklas

Tonuotos stiklo pertvaros

Tonuoto stiklo pertvaros puikus pasirinkimas ieškantiems elegantiškų dizaino sprendimų derinant stiklo sieneles prie namų ar biuro ypatumų, stiklo sienai ar tam tikrai jos daliai pasirenkant tonuotą stiklą.

Kiek kainuoja stiklo pertvaros?

Nors stiklo pertvarų kaina yra dažnai pasikartojantis klausimas, kurį mums užduoda mūsų klientai, vienareikšmio atsakymo, deja, nėra.

Kiekvienas kliento projektas bei jam reikalingi stiklo pertvarų sprendimai skiriasi. Pertvarų projekto kaina priklauso nuo stiklo tipo, matmenų, naudojamų durų sistemų pasirinkimo bei individualių kliento pageidavimų.

Todėl rekomenduojame užpildyti trumpą neįpareigojančią užklausos formą bei sužinoti preliminarią kainą tiesiai iš „Siteks“ specialistų. Užpildžius formą, su jumis susisieks mūsų profesionalus atstovas, pateiks preliminarią kainą bei atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

stiklo pertvaros
stiklo pertvaros
sienų pertvaros
tonuoto stiklo pertvaros
stumdomos stiklo pertvaros
stiklo pertvaros
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonų stiklinimas
balkonu stiklinimas
balkonų stiklinimas
balkonu stiklinimas Kaunas
balkonų stiklinimas vilnius
balkonų stiklinimas

Kodėl verta rinktis „Siteks“ Jūsų stiklo pertvarų montavimui?

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – profesionalumas ir patikimumas. Per daugiau nei 18 veiklos metų įgijome patirties, leidžiančios priimti inovatyvius projektinius sprendimus. Mūsų specialistai nuolatos seka naujausiomis statybų srities tendencijomis ir pritaiko jas Lietuvoje. Todėl savo klientams siūlome ne tik modernią produkciją, bet ir profesionalias aptarnavimo paslaugas: individualius projektinius sprendimus, kokybišką produkto montavimą, lankstų darbų organizavimą.

Siteks garantijos

Sukaupę ilgametę patirtį stiklinimo veikloje galime užtikrinti ne tik siūlomų produktų, bet ir atliekamų darbų kokybę. Berėmėse stiklinimo konstrukcijose naudojamas saugus grūdintas stiklas. Aliuminio detalės, kuriomis tvirtinama stiklinimo sistema, sertifikuotos ir atitinkančios ES nustatytus techninius standartus. Montavimo darbams taikoma 5 metų garantija.

Ką sako mūsų klientai?

Stiklo pertvaros - atsiliepimai
Stiklo pertvaros - atsiliepimai
Stiklo pertvaros - atsiliepimai
Stiklo pertvaros - atsiliepimai
Stiklo pertvaros - atsiliepimai
Stiklo pertvaros - atsiliepimai
lt_LTLT