Apie mus

SITEKS – balkonų stiklinimo sprendimų lyderė Lietuvoje, įkurta 2005 metais. Įmonės specializacija – įvairių balkonų stiklinimo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Pagrindinis mūsų siekis – užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę. Bendradarbiaudami tiek su individualiu klientu, tiek su didžiosiomis statybos bendrovėmis, tikime, jog savo paslaugomis prisidedame prie gyvenimo kokybės kėlimo kiekvienuose namuose.

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – profesionalumas ir patikimumas. Per daugiau nei dešimtį veiklos metų įgijome patirties, leidžiančios priimti inovatyvius projektinius sprendimus. Mūsų specialistai nuolatos seka naujausiomis statybų srities tendencijomis ir pritaiko jas Lietuvoje. Todėl savo klientams siūlome ne tik modernią produkciją, bet ir profesionalias aptarnavimo paslaugas: individualius projektinius sprendimus, kokybišką produkto montavimą, lankstų darbų organizavimą.

MISIJA – pažangūs balkonų konstrukcijų įrengimo sprendimai ir profesionaliai įgyvendinti projektai

VIZIJA – patikimas partneris Europoje, siūlantis kompleksinius balkonų stiklinimo sprendimus

VERTYBĖS
• Komandinis darbas. Siekdami bendro tikslo pasitikime vieni kitais, atvirai bendraujame, dalijamės informacija ir patirtimi, atsakingai žiūrime į savo pareigas, gerbiame kolegas ir dirbame komandoje.
• Pagarba darbuotojui. Kiekvieno įmonėje dirbančio žmogaus nuomonė yra svarbi. Vertinamos mūsų asmeninės iniciatyvos ir suteikiama galimybė maksimaliai tobulėti.
• Tobulėjimas. Analizuojame savo ir kolegų patirtį, ieškome naujausiomis idėjomis pagrįstų sprendimų, nuolat ugdom savo asmeninį profesionalumą bei kompetenciją.
 Partnerystė. Klientai ir tiekėjai yra mūsų vertingi partneriai. Siekdami optimalaus rezultato drauge ieškome sprendimų, vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą.

lt_LTLT