Paslaugos

Mūsų komanda siūlo racionalius sprendimus jūsų projektams, užtikrina darbų kokybę ir padeda optimizuoti laiko bei kaštų sąnaudas.
Projektiniai sprendimai

Mūsų specialistai sukaupė išskirtinės patirties projektuojant įvairias balkonų stiklinimo konstrukcijas. Teisingi jų projektavimo būdai padeda išvengti eksploatacinių problemų ateityje. Mūsų komanda siūlo racionalius sprendimus jūsų projektams ir padeda optimizuoti laiko ir kaštų sąnaudas. Mes konsultuojame architektus ir, peržiūrėję pastato projektinius brėžinius AC formate, pateikiame išsamius pasiūlymus.

Individualūs sprendimai

Ieškodami detalesnės informacijos apie produktą ar paslaugą, parašykite mums nurodytu el.paštu ir per tris darbo dienas atsakysime į jūsų užklausą. Klientas gali sutarti su įmonės specialistu dėl individualaus susitikimo, kurio metu gautų visą reikiamą informaciją apie mūsų paslaugas, išgirstų pasiūlymą ir pasirašytų sutartį.

SITEKS atlieka darbus, susijusius su balkono stiklinimo ir atitvarinių konstrukcijų projektavimu. Prie jūsų projekto prideriname labiausiai tinkamus konstrukcijų tvirtinimo mazgus. Visada stengiamės atsižvelgti į projektinius autoriaus sumanymus ir nekeisti pastato fasadinio vaizdo.
Balkono aptvėrimų konstrukcijos gali būti montuojamos iš įvairių profilių ir įvairiais būdais, tačiau geriausia naudoti specialiai tam sukurtas aliuminio profilių sistemas.

Teisingai atliktas montavimas padeda balkono stiklinimo konstrukcijai tarnauti ilgai ir nepriekaištingai. Įstiklintas balkonas turėtų nekelti rūpesčių dėl drėgmės patekimo į balkono vidų. Vėjo gūsiai neturėtų kelti papildomo triukšmo, o visos stiklinės judančios dalys turėtų slankioti saugiai ir nepriekaištingai

Todėl būtina įvertinti situaciją objekte:

 • Renovuojamas ar naujai statomas namas
 • Kokia balkono stiklinimo konstrukcija tinka Jums labiausiai?
 • Koks geriausias stiklinimo konstrukcijos montavimo būdas?
 • Kokius skardos lankstinius vertėtų naudoti vandens nuvedimui?
 • Reikia nustatyti, ar įmanomas naujų konstrukcijų tvirtinimas prie išliekančių senų konstrukcijų
 • Kokią stiklinimo konstrukciją pasirinkti, derinant prie pastato išorinio fasado?
 • Kokias medžiagas geriausia naudoti apdailos ir montavimo darbams?
Matavimo metu galėsite pasitarti su mūsų specialistu apie planuojamų įsigyti gaminių technines savybes ir galimybes (rekomenduojamus maksimalius dydžius, tvirtinimo galimybes, apdailos būdus ir kt.).
Visos balkono stiklinimo konstrukcijos reikalauja ypatingai kruopštaus balkono stiklinimo specialistų darbo, todėl nerekomenduojame montavimo darbų patikėti kito profilio darbininkams.

Pastebėjus defektus garantiniu laikotarpiu, skambinkite telefonu +370 610 20500 arba praneškite elektroniniu paštu: info@siteks.eu

Užregistruosime Jūsų pranešimą.

Defekto registracijos metu reikia pateikti:

 • sutarties numerį,
 • objekto adresą,
 • kontaktinį telefoną,
 • trumpai apibūdinti defektą.

Garantinio aptarnavimo meistras su jumis susisieks per 3 darbo dienas ir susitars dėl tikslaus atvykimo laiko. Identifikuosime ir pašalinsime defektą per maksimaliai trumpą laiką.

Esant sudėtingesniems defektams, pašalinimas priklauso nuo reikalingų detalių ir medžiagų tiekimo termino. Tokiu atveju suderinsime su Jumis tikslų defekto pašalinimo laiką.

lt_LTLT