Profesionalus berėmis balkonų stiklinimas visoje Lietuvoje

balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas

Berėmis balkonų stiklinimas yra idealus variantas tiems, kurie vertina modernumą, kokybę bei patogumą. Pradėta naudoti Skandinavijoje, berėmės balkonų stiklinimo sistemos sparčiai populiarėja Lietuvoje dėl jų estetiškos išvaizdos, lankstumo bei lengvo naudojimo.

Tokiu principu įstiklintuose balkonuose tarp stiklų nenaudojami jokie vertikalūs profiliai, todėl balkonas tiek iš vidaus, tiek iš išorės atrodo estetiškai ir negadina fasadinės namo pusės. Tuo ši balkonų stiklinimo sistema įgyja neginčijamą pranašumą. Visos judančios stiklo dalys pagamintos naudojant grūdintą stiklą, lengvai slankioja vienoje plokštumoje ir gali atsidaryti į balkono vidų, kaip knygos lapai – taip stiklintą balkoną galima atverti 100 procentų!

Mūsų profesionalūs meistrai dažniausiai užtrunka vos vieną dieną įstiklinti klientų balkoną naudojant šias modernias berėmio stiklo konstrukcijas.

Berėmio balkonų stiklinimo privalumai

Funkcionalumas ir estetika

Įsistiklinę balkoną apsaugosite jį nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių (vėjo, lietaus ar sniego, paukščių ar vabzdžių). Balkone pasidarys šilčiau, sumažės triukšmas. Berėmė stiklinimo sistema puikiai įsilieja į bet kokį pastato fasadą. Kadangi šis sprendimas neturi rėmų, aplinkos vaizdais galėsite džiaugtis netrukdomai, o balkonas atrodys erdviai ir šviesiai.

Patikimumas ir saugumas

Aliuminiai profiliai, kuriais tvirtinama sistema, yra tvirti ir atsparūs atmosferos poveikiams. Balkonų stiklinimo sistemoje naudojamas grūdintas stiklas, užtikrinantis tvirtumą, o stiklo kraštinės – šlifuotos, todėl eksploatuojant gaminį pasiekiamas maksimalus saugumo lygis. Stiklinimo sekcijas vėdinimui iš vidaus galima užblokuoti taip, kad vaikai negalėtų jų atidaryti. Tokiu būdu įstiklintų balkonų stiklų negalima atverti iš išorės.

Paprasta naudoti ir valyti

Visos judančios stiklo dalys berėmėje balkonų stiklinimo sistemoje varstosi knygos lapų principu – esant poreikiui balkoną galima visiškai uždaryti, praverti dalinai ar pilnai atvėrus naudotis atviru balkonu. Stiklai atsidaro į balkono vidų, todėl berėmę balkono stiklinimo sistemą patogu ne tik naudoti, bet ir prižiūrėti – norint išvalyti stiklus, pakanka juos atverti ir valymo darbus atlikti patogiai ir saugiai.

Balkonų stiklinimo privalumai pastatams

Mūsų berėmė balkonų stiklinimo sistema turi daug privalumų rekonstruojant pastatų fasadus. Stiklai apsaugo paprastai atviras aplinkos poveikiams balkono dalis ir ženkliai padidina šilumos izoliacines savybes. Sniegas ir lietus nepatenka į vidų, todėl sumažėja drėgmės prasiskverbimas į pastato konstrukciją. Balkonų stiklinimo sistema sumažina gatvės judėjimo sukeliamą triukšmą maždaug 8-12 decibelų.

beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas

Kiek kainuoja berėmis balkonų stiklinimas?

Dažnai sulaukiame klausimo, kiek kainuoja balkono stiklinimas ir kodėl dažniausiai turime pirma įvertinti esamą balkono ar terasos situaciją. Balkono ar terasos stiklinimą galima būtų išskirti į dvi dalis – apatinė atitvaro dalis ir viršutinė stiklinimo dalis. Senos statybos ar renovuojamuose namuose balkonų stiklinimo kaina dažniausiai priklauso nuo techninių sprendimų pasirinkimo, o ne pačios viršutinės balkono stiklinimo sistemos pasirinkimo. Dažniausiai viršutinė balkono stiklinimo sistema bendroje namo balkonų stiklinimo sąmatoje  turės mažiau ženklius kainos skirtumus.

Didžiausią įtaką balkonų stiklinimo kainai turi balkono apatinės dalies atitvaro sprendimai. Skaičiuojant, kiek kainuoja balkonų stiklinimas kvadratiniais metrais beveik visada pastebėsime, kad apatinė balkono stiklinimo dalis yra ženkliai brangesnė negu viršutinė balkono stiklinimo dalis. Taip nutinka todėl, kad apatinėje dalyje naudojama daugiau aliuminio profilių, reikalingos standžios atitvaro įtvirtinimo detalės, taip pat ieškomi įvairiausi sprendimai balkono apatinės dalies uždengimui. Stiklo pasirinkimas balkono apatinėje bei viršutinėje dalyje taip pat turi įtakos kainai. Atsižvelgiant į poreikius bei situaciją stiklas gali būti skaidrus, tonuotas ar reflektinis.

  • Pigiausias balkonų stiklinimo sprendimas – kai techninis balkono stovis leidžia palikti apatinį balkono atitvarą tokį, koks jis yra, ir naujai montuoti tik viršutinę balkonų stiklinimo sistemą.
  • Kiek brangesnis variantas – kai galima panaudoti dar esamas atitvaro pagrindines konstrukcijas, naudojant dalį papildomų profilių ir pritaikant prie esamo atitvaro naujas apdailos medžiagas.
  • Brangiausias sprendimas – kai esama balkono situacija reikalauja pilnai išardyti buvusius apatinius balkono atitvarus ir pakeisti naujais, kas yra labiau pasitaikanti situacija senos statybos namuose.

Taigi, tiksliai atsakyti, kiek kainuos jūsų balkono ar terasos stiklinimas galėsime tik tuomet, kai įvertinsime esamą balkono ar terasos situaciją ir išklausysime tikslius kliento poreikus. Dažniausiai tam pakaks situacijos nuotraukų ir skambučio ar situacijos patikslinimo el. paštu.

Todėl rekomenduojame užpildyti trumpą neįpareigojančią užklausos formą bei sužinoti preliminarią kainą tiesiai iš Siteks specialistų, kurie taip pat atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Berėmio balkonų stiklinimo ypatumai

Pritaikymo vietos

Balkonų stiklinimo sistema labiausiai tinka naujos ir senos statybos daugiabučių namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Taip pat ji naudojama terasų, verandų ir tambūrų stiklinimui. Naudojant tokią sistemą, galima lengvai išsaugoti pastato fasadą ir sukurti balkonuose komfortą ir jaukumą.

Veikimo principai

Iš išorės ši berėmė balkonų stiklinimo sistema atrodo kaip ištisinė stiklinė siena be vertikalių statramsčių. Stiklinės sekcijos juda ratukų pagalba viršutiniuose ir apatiniuose aliuminio bėgeliuose. Balkoną galima pilnai atidaryti paslinkus stiklines dalis į šoną ir pasukus jas į sieną, kur jos susiglaudžia tarsi knygos lapai. Taip jie užima mažai vietos ir tampa nepajudinami net esant stipriam vėjui. Kiekvieną sekcijos dalį galima lengvai išvalyti nesukeliant pavojaus gyvybei.

Tvirtinimas

Aliuminiai profiliai yra tvirti ir atsparūs atmosferiniams poveikiams. Pagrindiniai aliuminio profiliai yra dveji: viršutinis ALU profilis tvirtinasi prie viršutinės balkono perdengimo plokštės, o apatinis profilis tvirtinasi ant balkono atitvaro (porankio). Toks montavimo būdas leidžia be pakitimų išsaugoti esamą balkono atitvarą. Pagrindiniai profiliai į betoną ar plytinį paviršių tvirtinami žalvariniais varžtais, prie plieninių ir aliuminių konstrukcijų naudojami sraigtiniai nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai.

Stiklas

„Siteks“ balkonų stiklinimo sistemoje naudojamas 6-10 mm grūdintas stiklas. Ypatingai tvirto stiklo kraštinės yra šlifuotos, todėl eksploatuojant gaminį pasiekiamas maksimalus saugumo lygis. Nebūtina stiklų montuoti į papildomus rėmelius ar klijuoti smūgiams atsparias plėveles. Tarp stiklų yra 2-4 mm ventiliaciniai tarpai. Standartinis stiklo plotis yra nuo 500 iki 700 mm, kuris nustatomas pagal konkrečią situaciją objekte. Horizontalūs ratukų laikikliai apsaugo stiklinius elementus nuo išlinkimo, esant stipriam vėjo poveikiui.

beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonų stiklinimas
balkonu stiklinimas
balkonų stiklinimas
balkonų stiklinimas vilnius
balkonu stiklinimas Kaunas
balkonų stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonu stiklinimas
beremis balkonų stiklinimas
balkonu stiklinimas
balkonų stiklinimas
balkonu stiklinimas Kaunas
balkonų stiklinimas vilnius
balkonų stiklinimas

Kodėl verta rinktis Siteks Jūsų balkonų stiklinimui?

Pagrindinis mūsų išskirtinumas – profesionalumas ir patikimumas. Per daugiau nei 18 veiklos metų įgijome patirties, leidžiančios priimti inovatyvius projektinius sprendimus. Mūsų specialistai nuolatos seka naujausiomis statybų srities tendencijomis ir pritaiko jas Lietuvoje. Todėl savo klientams siūlome ne tik modernią produkciją, bet ir profesionalias aptarnavimo paslaugas: individualius projektinius sprendimus, kokybišką produkto montavimą, lankstų darbų organizavimą.

Siteks garantijos

Sukaupę ilgametę patirtį stiklinimo veikloje galime užtikrinti ne tik siūlomų produktų, bet ir atliekamų darbų kokybę. Berėmėse stiklinimo konstrukcijose naudojamas saugus grūdintas stiklas. Aliuminio detalės, kuriomis tvirtinama stiklinimo sistema, sertifikuotos ir atitinkančios ES nustatytus techninius standartus. Montavimo darbams taikoma 5 metų garantija.

Balkonų stiklinimo berėmių sistemų techninės specifikacijos

Tonuoto ir kitų stiklo rūšių naudojimas

Berėmėje balkonų stiklinimo sistemoje naudojamas tokios grūdinto stiklo rūšys:

1. Skaidrus 6,8 ir 10 mm stiklas.
2. Tonuotas, šviesą praleidžiantis 6,8 ir 10 mm stiklas.
3. Norint naudoti klijuotą stiklą su kokiu nors atspalviu (tonavimu), būtina naudoti tik grūdintus stiklus. Tokiu būdu išvengsime stiklų skilimo galimybės, esant staigiems temperatūros pokyčiams.

Profiliai ir specialios dalys

Aliuminio profiliai dažyti milteliniu būdu pagal RAL spalvų katalogą.

Visos metalinės tvirtinimo detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Techniniai duomenys

  • Viršutinių ir apatinių aliuminio profilio bėgių aukštis ~5 cm.
  • Kiekvienas stiklas remiasi į keturias šarnyrines ašis su horizontaliais volais.
  • Standartinį užraktą sudaro vožtuvas ir virvele atidaromas užraktas dėl vaikų saugumo – tai leidžia nustatyti stiklą dviejomis pozicijomis, norint pravėdinti kambarį.
  • Kiekvienas stiklas yra su rankena.
  • Įtvirtinimas į betoninę ar mūrinę sienas su žalvario inkarais M8. Aliuminės ir plieninės konstrukcijos tvirtinimas srieginiu sujungimu arba kniedėmis.
  • Stiklai tvirtinami prie rėmo profilio keturiomis nerūdijančio plieno kniedėmis ir elastingais poliuretanaro klijais.
  • Yra keletas skirtingų įtvirtinimo galimybių. Statybos sistemą galima sujungti ir su kitomis analogiškomis sistemomis.

Berėmės balkono stiklinimo sistemos dalys

1. Viršutinis nukreipiantis profilis
2. Apatinis nukreipiantis profilis
3. Viršutinis bėgis
4. Žemutinis bėgis
5. 6 arba 8 mm grūdintas stiklas
6. Šarnyrinės ašys
7. Žemutinė kreipiamoji
8. Apatinis užraktas / vožtuvas

9. Apsauginis užraktas dėl vaikų
10. Ventiliacijos reguliatorius
11. Nukreipiantis lankas
12. Viršutinis gaubtas
13. Apatinis gaubtas
14. Rankena
15. Kreipiamojo profilio kepurėlė
16. Stiklų tarpikliai

https://siteks.eu/wp-content/uploads/2022/03/1463572611_0_Balkonu_stiklinimas_BK_3-567ac4edb9695fbcc5b240a925090c4d.jpg
lt_LTLT