UAB “Siteks Vilnius” – daugiau dėmesio individualiam klientui

Naujus metus pradedame džiugiomis naujienomis – UAB “Siteks Vilnius” – naujas įmonės “Siteks” padalinys, įkurtas atsižvelgiant į augančius individualių klientų poreikius.

UAB “Siteks” stiklo – aliuminio konstrukcijų gamyboje ir montavime specializuojasi beveik dvidešimtmetį. Per šiuos metus įgyta patirtis ir pagrindinis įmonės siekis – užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę tiek bendradarbiaujant su didžiosiomis statybos bendrovėmis, tiek su individualiu klientu iškėlė poreikį naujo padalinio atsiradimui.

UAB “Siteks Vilnius” – tai žingsnis į priekį, įpareigojantis suteikti individualiems klientams atidesnį dėmesį ir dar kokybiškesnį aptarnavimą bei paslaugas. Tai yra ne tik nauja įmonė, bet ir individualaus kliento patogumui sukurta erdvė, kurioje rasite aukščiausios kokybės stiklo – aliuminio produktus nuo balkono ar terasos turėklų iki stiklinimo sistemų, stogelių ar vidaus pertvarų. Pasitarę su mūsų specialistais galėsite pasirinkti ir pritaikyti optimaliausius sprendimus jūsų namų, darbo ar laisvalaikio erdvėms. Esame čia, kad palengvintume jūsų kasdienybę ir suteiktume galimybę mėgautis kokybiškais produktais ir paslaugomis, kuriuos galime pasiūlyti. Poreikiai jūsų – mūsų patirtis ir galimybės juos įgyvendinti.

Kontaktai:

Pardavimai:
klientams@siteks.eu
+370 699 91960
Informacija bendriems klausimams:
vilnius@siteks.eu
+370 633 32340

en_GBEN